Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Şirket

Aytemiz petrol istasyonlarını Ruslar aldı

Türkiye'nin farklı bölgelerinde Aytemiz'in yaklaşık 570 istasyonu olduğu bildirildi. Türkiye pazarında yedinci sırada yer alıyor.

Türkiye’nin en değerli markalarından olan Aytemiz Petrol istasyonlarını, Ruslar satın aldı. Doğan Holding, 320 milyon dolar karşılığında Rus “Tatneft” şirketine hisselerinin tamamını sattı.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde Aytemiz’in yaklaşık 570 istasyonu olduğu bildirildi. Türkiye pazarında yedinci sırada yer alıyor.

Aytemiz Petrol, Türkiye’de faaliyet gösteren bir akaryakıt şirketidir. Şirket, 1962 yılında Adana’da küçük bir akaryakıt bayisi olarak faaliyete başlamıştır. Günümüzde ise Türkiye genelinde 570’in üzerinde istasyonu ile hizmet vermektedir.

Aytemiz Petrol, müşterilerine benzin, motorin, LPG ve otogaz gibi çeşitli akaryakıt ürünleri sunmaktadır. Ayrıca, istasyonlarında market, cafe, yıkama, oto bakım ve tamir gibi hizmetler de sunmaktadır.

Şirket, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konularında da önemli adımlar atmaktadır. Bu doğrultuda, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanımı gibi konularda çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca, Aytemiz Petrol “Yeşil İstasyon” projesi ile doğaya daha az zarar veren istasyonlar inşa etmekte ve bu konuda müşterilerini de bilgilendirmektedir.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]