Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

Şivan Perwer’in online canlı konserine bilet alanlar mağdur oldu

Sözde konser Kinay Ticket web portalında yayınlanacaktı ve dünyanın her yanından konseri internet üzerinden izleyici erişebilecekti. Ancak Kınay Entertainment'in organizasyonu üstlendiği konser için bilet sattı ama konser gerçekleşmedi.

Dünyaca tanınmış Kürt sanatçı Şivan Perwer dünyanın etkilendiği bu olumsuz zamanlarda dinleyenleri ile buluşmak için online konser verecekti. Konser Kınay Ticket web portalında yayınlanacak ve dünyanın her yanından konseri internet üzerinden izleyici erişebilecekti.

Kınay Entertainment’in organizasyonu üstlendiği konser için dünyaca ünlü sanatçıyı kullanarak bilet sattı. Ancak ne bilet paralarını iade etti ne de konser gerçekleşti.

UkraynaHaber.com’a şikayetini ileten bir kullanıcı: “Paylaşmış olduğunuz şu haber dolandırıcı bir firmaya ait. Bu bileti satın aldık fakat konser olmadı. Ekran görüntüsünde göreceğiniz üzere ertelenip duruyor. Üzerinden 7 ay geçti konser tarihinin. Üstelik sitelerine de giriş yapılamıyor” dedi.

Söz konusu organizatörün sitesine de ulaşılamıyor.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]