Haberler

THY, Kiev-İstanbul gidiş-geliş biletini 99 dolara satıyor

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Sabiha Gökçen’den Ukrayna’nın başkenti Kiev’e kampanyalı uçuşlara başladı. THY, Kiev- Sabiha Gökçen karşılıklı seferlerde, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan uçuşlarda vergiler hariç 99 dolardan başlayan fiyatlardan uçuyor. Ayrıca Kiev çıkışlı bazı Avrupa şehirlerine gidiş-geliş biletleri 129 dolardan başlıyor.

Yapılan açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin biletlerini, 10-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında alması gerektiği ve seyahatlerini ise 10 Temmuz 2013 ile 31 Ağustos 2013 tarihleri içinde planlanması gerektiği belirtildi.

Promosyon çerçevesinde satılan 99 dolarlık ve 99 Euro’luk ücretlerin vergisiz fiyatlar ve THY’nin resmi web sitesi ücretleri olduğu belirtildi. Açıklamada söz konusu bilet fiyatlarının havayolu satış ofislerinde ve acentelerde bu ücretlerin değişiklik gösterebileceği ifade edildi.

Öte yandan THY, Kiev’den; Paris, Barcelona, Cenevre, Frankfurt, Hamburg, Dusseldorf, Lyon, Hannover, Stokholm, Oslo, Kopenhag, Helsinki, Goteborg, Madrid, Lisbon ve Malta’ya vergiler hariç geliş gidiş 129 dolardan bilet satışına başlayacak. Kiev-Avrupa kampanyasından yararlanmak isteyenlerin biletlerini 12 Temmuz ile 12 Ağustos 2013 tarihleri arasında alması ve seyahatlerini ise 12 Temmuz 2013 ile 31 Ağustos 2013 tarihleri içinde planlanması gerektiği belirtildi.

YUNUS ERDOĞDU | KİEV – CİHAN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu