Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

Ukrayna Dışişleri, Libya’ya gitmeyin uyarısı yaptı

Ukrayna Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada vatandaşlar Libya’ya gitmemeleri konusunda uyarıldı. Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Politikasının Bölüm Başkanı Oleg Voloşin’in yaptığı açıklamada, “Libya’da sosyal ve politik istikrar bozulduğu için, Dışişleri Bakanlığı olarak vatandaşlarımızın Libya’ya gitmemesini ısrarla tavsiye ediyoruz.” dedi.

Bu arada, Ukrayna Dışişleri Bakanı Konstantin Grişenko, Ukrayna’nın Libya’da bulunan elçiliğine ülkedeki vatandaşlarını tahliyesinin ne şekilde olacağı konusunda çalışılması talimatı verdi.

Öte yandan Bakan Grişenko’nun; Türkiye, İtalya ve Rusya’daki meslektaşları ile telefonla Libya’da bulunan Ukrayna vatandaşlarının tahliyesi konusunda işbirliği imkânlarını görüştüğü bildirildi.

 

Yunus Erdoğdu – Kiev – Cihan

 

 

 

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]