Haberler

Hagi dinamosunu buldu

Rumen teknik adam, Dinamo Kiev’de oynayan ön libero Ghioane’yi istedi. Ukrayna kulübünün 3 milyon Euro’luk bonservis bedeli 2 milyona inecek gibi. Çünkü futbolcunun menajeri, Hagi’nin yakın dostu Becali.

Ocak ayında 4 yabancı transfer yapmayı planlayan Gheorghe Hagi’nin istediği ilk ismi netleştirdiği öğrenildi. Rumen teknik adam Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımında top koşturan vatandaşı Tiberiu Ghioane’yi yönetimden istediği, Adnan Sezgin’in de bu transfer için Kiev’in kapısını çaldığı belirtiliyor. 29 yaşındaki ön liberonun Galatasaray’a gelmeye sıcak baktığı ifade edilirken arada küçük parasal pürüzlerin kaldığı belirtiliyor.

Sözleşmesi bitiyor

Bu problemin futbolcunun bonservisinde yaşandığı öğrenildi. Kiev Rumen futbolcusu için 3 milyon Euro isterken, Sezgin’in 2 milyon Euro teklif ettiği belirtiliyor. Ancak bu problemin çözüleceği ifade ediliyor. Çünkü Ghioane’nin menajerliğini Hagi’nin yakın dostu Ioan Becali yapıyor. Rumen menajerin Kiev yönetimi ile bir toplantı yapacağı ve “Sözleşmesi zaten Haziran’da bitecek. Bunun için 2 milyon Euro iyi para” diyeceği öğrenildi.

AjansSpor

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu