Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Medya

IJA Akademi’nin Canva eğitimi başarıyla bitti.

International Journalist Association Medya Akademisinin düzenlediği eğitim programları 2023 yılında da tüm hızıyla sürüyor. 2022 yılında video kurgu ve PhotoShop gibi eğitimlere imza atan IJA Akademi, 2023 yılına Canva eğitimi ile başladı.

Sosyal medya grafikleri, sunum, poster gibi pek çok görsel içeriğin oluşturulmasına olanak sağlayan bir grafik tasarım platformu olan Canva, profesyonel sosyal medya içerik üreticileri tarafından da sık kullanılıyor.

IJA Medya Akademisinin düzenlediği Canva eğitimi ile dijital içeriklerinizi çok daha pratik ve profesyonelce hazırlayıp görsel bir şölene dönüştürebilir, ürettiğiniz içerikleri tüm sosyal medya mecralarında birbirinden zengin ve çarpıcı görsellerle paylaşabilirsiniz.

Canva eğitimi ne zaman ve nerede gerçekleşti?

Canva’yı profesyonel kullanan eğitmen Orhan Hoca tarafından verildi.  Canva Eğitimimi 6 Mart’ta başladı ve iki hafta sürdü. Online eğitim 6,7,10-13,14,17 Mart tarihlerinde Avrupa saati 17’de gerçekleşti.

IJA Akademinin katılımcılara sunduğu ücretsiz bir dijital içerik üretimi projesi olan Canva eğitimi için www.canva.com sayfasını ziyaret edip üye olmak yeterli. Üye olduktan sonra isterseniz web sayfası üzerinden veya tablet ve telefonunuzdan Canva uygulamasını indirip tasarıma başlayabilirsiniz.

Ödev olarak 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü verildi.

Öğrencilere sertifika da gönderilecek.

IJA Akademi’den yeni bir eğitim daha: Canva – Yunus Erdogdu

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]