Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Gündem

Twitter’a kısıtlama geldi! WhatsApp deprem hatımıza bir tıkla ulaşın!

WhatsApp deprem yardım hattı. Sesinizi duyurmak için buradayız. Yardım ve haberleşme için. Deprem bölgesine kayda aldığınız görüntüleri Ukrayna Haber, WhatsApp İhbar Hattı'na ulaştırabilir, video ve fotoğraflarınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de 10 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş, Pazarcık ve Elbistan merkezli iki büyük depremde ihtiyaçlarınızı, yaşananları ve acil durumları bizimle paylaşabilirsiniz.

Türkiye’de Twitter’a kısıtlama

Türkiye’de TSİ saat 16.00 sularından itibaren Twitter’a erişim kısıtlanmaya başladı. Twitter bant genişliğinin daraltıldığı şüphesi güçlenirken birçok kullanıcı Twitter’a girmek için VPN kullanmak zorunda kaldı.

Deprem bölgesinde kayda aldığınız video ve resimleri bizim ile paylaşarak sesinizi yetkililere ve kamuoyunda geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Deprem WhatsApp İhbar Hattı:  +380 63 665 65 25

Sadece buraya tıklayarak bize ulaşın:

 

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]