Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

Ukrayna’dan, Romanya’ya 542 bin dolar çıkarmaya çalışan Türk yakalandı

Ukrayna Sınır Muhafızları, bir Türkiye Vatandaşının, Ukrayna'dan yarım milyon ABD dolarından fazla para çıkmasını engelledi

Ukrayna’dan, Romanya’ya para kaçırmaya çalışan  45 yaşındaki bir Türk vatandaşı, Odesa bölgesindeki Orlivka feribot kontrol noktasında yakalandı.

Audi, araç kullanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, nakit beyan etmemek için “yeşil hattı” tercih etti.

Ancak, İzmail müfrezesinin sınır muhafızları ve gümrük memurları tarafından ve Devlet Soruşturma Bürosu ile işbirliği içinde otomobildeki derin inceleme sonucunda dikkatlice gizlenmiş paralar bulundu.

Sürücü koltuğunun altında, ön kapı kaplamasında ve bagaj bölmesi kaplamasının arkasına saklanmış yaklaşık 542 bin ABD doları ele geçirildi.

Şu anda ismi açıklanmayan Türkiye vatandaşı, Gümrük Kanununu ihlal etmekle suçlanıyor. Araçta bulunan hafıza kartı ile paraya el konuldu.

Muhabir: Yunus Erdoğdu

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]