Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
DünyaFoto GaleriVideo

VİDEO – FOTO GALERİ | Ukrayna Cumhurbaşkanı Poroşenko, Erdoğan ile görüştü

Cumhurbaşkanı Poroşenko, Reis Erdoğan'ı seçim başarısı nedeniyle tebrik etti.

Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko, NATO Zirvesi için bulunduğu Brüksel’de, Türkiye Reisi Recep T. Erdoğan ile görüştü. Poroşenko, Erdoğan’ı kazandığı seçimlerden dolayı tebrik etti.

Heyetler arası görüşmede Poroşenko, Erdoğan’a Ukrayna heyetini takdim etti. Ukrayna heyetinde Cumhurbaşkanlığı idaresi yetkilileri, Avrupa ile Entegrasyondan Sorumlu Başbakan Yardımcısı İvanna Klimpuş-Tsintsadze, Savunma Bakanı Stepan Poltorak, Ukrayna Cumhurbaşkanı basın sekreteri Svyatoslav Tsegolko ve Dışişleri Bakanı Pavel Klimkin hazır bulundu.

Türkiye heyetinden ise görüşmeye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın katıldı.

Muhabir: Yunus Erdoğdu

Fotoğraf: Mikhail Palinchak

www.UkraynaHaber.com
www.UkraynaHaber.com
Erdoğan Poroşenko
Erdoğan Poroşenko
Erdoğan Poroşenko

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]