Haberler

[VİDEO] Ankara Belediye Başkanı Gökçek’ten komik darbe iddiası: Cinler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CNN Türk‘te Hakan Çelik’in programında önce 14 Ağustos’ta ABD desteğiyle Marmara’da büyük bir deprem olacağını söyledi itibar görmeyince, çıtayı iyice yükselterek Fethullah Gülen’in ‘darbe girişimini cinler vasıtasıyla yaptığı’nı iddia etti.

Türk halkının ülkenin başkentini emanet ettiği isim: Gökçek, 15 Temmuz darbe girişimi başta olmak üzere birçok olayı cinlerle yaptığını savunmuş “Size çok komik gelecek ama bunu enterasan bir metotla yapıyor. Üç harflilerle yapıyor. Herkes bundan sonra biraz da onu tartışsın. İnsanları cinlerle esir alıyor. Bakın etrafımızda birçok insanın belli konularda esir alındığı aşikardır. Böyle bir kabiliyeti var. Haşhaşiler denmesinin nedeni bu. İnsanlar büyüleniyor ve esir alınıyor. Bana da getirdiler verdiler bir dönemde. Onun (Fethullah Gülen) böyle ufak altın şeyi var. Altın değil de değerli bir metali var ondan dağıtırlar. Derler ki ‘bu üzerinde olduğu takdirde sen her şeyden korunursun.’ Bir de cevşeni var. içinde de belli bir takım formüller vardır. Bunlarla insanları etkileyip esir alıyor” demişti.

Oy kullanan cinlerin etkisiyle” olsa gerek daha önce Fethullah Gülen hakkında övgü dolu sözler sarf eden Melih Gökçek’in “cinlerin etkisinden” nasıl kurtulduğu da merak konusu oldu…

ukraynahaber

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu