Haberler

[Фотогалерея] Учениця Міжнародної школи «Меридіан» Алла Сорока представила Україну в Техасі

Найяскравіші учасники Міжнародного фестивалю мов та культур, який цього року відбудеться вже вчотирнадцяте, дали концерт у парламенті штату Техас (США). Україну презентувала учениця 9 класу Міжнародної школи «Меридіан» Алла Сорока.

Виконавши українську пісню у Капітолії штату Техас, в якому розташовується відомий «Майданчик під куполом», Алла Сорока завоювала прихильність американських та іноземних гостей. На концерт Алли Сороки з радістю й цікавістю завітали депутати, співробітники парламенту та інші відвідувачі.

Юних учасників святкового заходу, що об’єдналися під гаслом «Кольори світу», гостинно приймали міністр закордонних справ штату Техас Карлос Каско та Стів Адлер, голова адміністрації міста Остіна, що є столицею названого штату.

Успішно представивши Україну на урочистому концерті, Алла Сорока побувала на прийомі у міністра закордонних справ штату Техас Карлоса Каско, якому вручила традиційні українські сувеніри ручної роботи.

Після виступу у парламенті Алла Сорока вирушила до адміністрації Остіна, де презентувала нашу країну, заспівавши українських пісень. Подарувавши Стівові Адлеру пам’ятні презенти, привезені з батьківщини, учениця з України розповіла про свою країну. Стів Адлер, що виявив неабиякий інтерес до юних гостей, щиро подякував їхнім наставникам за таку підготовку.

Акцентуючи на тому, що Остін посідає важливе місце у світі музики, Стів Адлер розповів про фестивалі, які щорічно проводяться в цьому місті. Нагадуючи, що Остін славиться чималою кількістю технічних підприємств, пан Адлер зауважив, що перший твіт було зроблено саме в цьому місті.

АЛЛА СОРОКА ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНУ В ТЕХАСІ

Понад 100 учасників з 13 країн світу, серед яких була й Україна, виступили перед майже трьохтисячною аудиторією у «Хоббі-центрі» − одному з найпрестижніших концертних залів Х’юстона.

На концерт з нагоди Міжнародного фестивалю мов та культур, ведучим якого виступив майстер мовного жанру, співак і письменник Рокко Стеді Нарвіос, завітали, зокрема, члени американського конгресу Ал Ґрін та Піт Олсон. У межах урочистої програми фонд «Raindrop», що організував названий фестиваль, отримав дві відзнаки і подяку штатові Техас.

Підкреслюючи важливість ролі, яку Міжнародний фестиваль мов та культур відіграє у встановленні миру в усьому світі, техаський депутат Ал Ґрін додав: «Разом ми зуміємо зупинити всі війни. Лише разом ми зможемо перетворити світ на краще місце для життя майбутніх поколінь».

Пригадуючи відому пісню «Який чудовий світ», виконану учасниками фестивалю, пан Ґрін сказав таке: «Так, цей світ насправді чудовий, адже в ньому є така прекрасна молодь».

Ал Ґрін звернувся до гостей зі словами «Ми віримо в те, що житимемо в цьому світі в єдності. Ми впевнені, що нам вдасться зробити цей світ мирним».

Після урочистих промов депутати, представники міських адміністрацій і запрошені дипломати разом із дітьми зі сцени виконали пісню про мир в усьому світі.

Після шоу, в якому місцеві діти продемонстрували американські народні ігри, Алла Сорока підкорила глядачів своїм чудовим виступом.

Репер Рокко Стеді Нарвіос, що був ведучим концерту, вперше виконав разом із юними учасниками фестивалю пісню, написану ним спеціально з нагоди цього свята.

Святкова програма, що тривала майже дві години, наживо транслювалася на каналах YouTube та Periscope. Наприкінці урочистого концерту, що проходив під гаслом «Кольори світу», Алла Сорока вийшла на сцену з українським і техаським прапорами, заспівавши разом із дітьми з різних країн світу пісню «Universal Peace» («Мир в усьому світі»).

У супроводі учасників із різних куточків світу Алла Сорока відвідала студію популярного американського телеканалу «ABC». Юним гостям поталанило побувати на екскурсії студією, де їм випала чудова нагода на власні очі побачити, як функціонує величезний телевізійний механізм.

Юнус Ердогду – www.UkraynaHaber.com

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu