Haberler

Президент: Казахстан є для України «вікном в Азію», а Україна для Казахстану – «вікном у Європу»

Президент Петро Порошенко за підсумками українсько-казахстанських переговорів, які відбулися у рамках його візиту в Астану, відзначив, що Казахстан є одним із близьких партнерів України.

«Сьогодні було продемонстровано, що Казахстан для України є «вікном у Азію», і я сподіваюся, що Україна для Казахстану є «вікном у Європу». Ми маємо величезний потенціал двосторонніх відносин в економічній, політичній, гуманітарній, соціальній та іншій сферах», – сказав Глава держави під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Петро Порошенко назвав переговори, що відбулися, змістовними, надзвичайно практичними і ефективними. «Результати нашої зустрічі відкривають нову, надзвичайно важливу сторінку, важливий етап українсько-казахстанської співпраці», – констатував Президент України.

Глава держави особливо відзначив політичний діалог України і Казахстану та подякував за тверду і незмінну підтримку територіальної цілісності і суверенітету України в межах її міжнародно визнаних кордонів. «Це ще більше важливо сьогодні, коли Україна є жертвою агресії з боку нашого спільного сусіда – Російської Федерації. Росія анексувала український Крим та вторглася на Донбас. Жертвами цієї агресії стали понад 8 тисяч українців», – наголосив Президент.

Петро Порошенко високо оцінив виступ Нурсултана Назарбаєва на Генеральній Асамблеї ООН, зокрема щодо необхідності неухильного дотримання норм міжнародного права у взаєминах між державами.

Президент України особливо відзначив, що сторони підтвердили обопільну готовність до розширення двосторонньої співпраці, передусім, у торговельно-економічній і інвестиційній сферах.

www.ukraynahaber.com.ua

Daha Fazla Göster

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu