Haberler

[ФОТОГАЛЕРЕЯ] Президент України в Астані провів зустріч з Прем’єр-міністром Казахстану

Президент України Петро Порошенко розпочав офіційний візит до Республіки Казахстан із зустрічі з Прем’єр-міністром Каримом Масімовим.

Глава держави привітав завершення переговорів щодо вступу Казахстану у Світову організацію торгівлі. «Запуск зони вільної торгівлі України з Європейським союзом з 1 січня 2016 року та членство Казахстану в СОТ створять додаткові можливості для посилення торговельно-економічної співпраці між нашими країнами», – наголосив Петро Порошенко.

Співрозмовники обмінялися досвідом впровадження реформ у своїх країнах.

Петро Порошенко та Карим Масімов обговорили низку інфраструктурних проектів, в яких можуть взяти участь українські виробники. Зокрема, проекти у будівельній, машинобудівній, нафтогазовій і аграрній галузях.

Президент України та Прем’єр-міністр Казахстану також обговорили питання диверсифікації газопостачання в Україну.

Окрема увага була приділена питанню розширення транспортної інфраструктури для перевезення вантажів з Азії до Європи через Казахстан та Україну. Йдеться про проект в рамках ініціативи «Економічний пояс шовковий шлях» за маршрутом Західний Китай – Західна Європа.

Карим Масімов привітав Петра Порошенка з першим офіційним візитом у Казахстан.

Довідково: За даним Держстату України, за підсумками першого півріччя 2015 року загальний обсяг торгівлі України з Республікою Казахстан склав 544,1 млн дол. США (зменшився у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року). Позитивне для України сальдо склало 237 млн дол. США.

www.UkraynaHaber.com

Daha Fazla Göster

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu