Haberler

МЗС Туреччини знову викликало російського посла через повітряний інцидент

Посол РФ в Туреччині Андрій Карлов має прибути до МЗС у зв’язку з інцидентом щодо порушення  російським літаком у повітряний простір Туреччини з боку Сирії, передає УНН із посиланням на CİHAN.

Згідно з новою заявою МЗС Туреччини, винищувач Російської Федерації 4 жовтня на південь від району Яйладаги, що в провінції Хатай, порушив турецький повітряний простір.

“Після попередження з боку двох наших патрулюючих винищувачів F-16, російський літак залишив повітряний простір Туреччини та зник у напрямку Сирії”, – йдеться у повідомленні турецького МЗС.

Додамо, що 3 жовтня МЗС Туреччини повідомило, що два винищувачі F-16 піднялись у повітря після того, як російський військовий літак порушив повітряний простір Туреччини. Згідно із заявою турецького МЗС, через це порушення російського посла викликали до міністерства та вручили ноту протесту.

Як повідомляв УНН, 5 жовтня в мінобороні РФ заявили, що інцидент стався через несприятливі погодні умови. Військові підкреслюють, що вжиті всі необхідні заходи щодо запобігання в подальшому подібних випадків.

UNN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu