Haberler

[ФОТОГАЛЕРЕЯ] У столиці відбувся XIII Міжнародний фестиваль мов та культур «Кольори світу»

В Українському домі відбулася виставка-ярмарок робіт учасників Міжнародного фестивалю мов та культур, де були представлені традиційні для різних країн народні промисли та ремесла. Захід відвідала заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Цей фестиваль є однією з найважливіших подій у рамках партнерства України та Туреччини. Його ключова ціль – поширення дружби, порозуміння та взаємоповаги між представниками різних культур та держав, обмін досвідом та знаннями, а також заохочення вивчення нашої рідної української мови іноземцями та турецької мови представниками інших країн», – сказала вона.

Окрім майстер-класів та дегустації традиційних для різних народів страв, на фестивалі відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів Українського фіналу ХІІІ Міжнародного фестивалю мов та культур.

Завершальною подією Міжнародного фестивалю мов та культур є проведення культурно-розважальних заходів, спрямованих на знайомство з традиціями, звичаями та видами народного мистецтва України та Туреччини.

www.ukraynahaber.com.ua

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu