Haberler

Облога Ґюлена заради «спасіння» 19-тьох!

Шановні прокурори і судді!

Якщо вже так сталося, що у нашій юриспруденції немає місця доказам, розслідуванням, доведенням правоти, якщо тепер накази йдуть від «когось» з Анкари, за якими затримують людей, вигадується їхня провина, якщо Анкарський палац без жодних підстав оголошує рішення про затримання Ф. Ґюлена, який вже багато разів був виправданий, якщо вже «людина з народу» на зборах послів різних країн впроваджує свою точку зору стосовно тих, які йому не милі: «Хай цей Джемаат не псує мені життя, а то я оголошу його терористичною організацією», тоді я, як громадянин, теж вимагаю, щоб дев’ятнадцятьох осіб, які згадані нижче, теж було затримано, і якомога скоріше:

1- Я вимагаю, щоб затримали тих, хто наказав закрити питання про корупційний скандал 17 грудня, про безкінечні хабарі, і тих, хто послухався того наказу!

2- Я вимагаю, щоб затримали тих, у кого в квартирі у коробках з-під взуття знайшли мільйони доларів, тих, у кого в міністерському кабінеті під шоколадними цукерками знайшли хабар у 500 тисяч євро, тих, хто закриває справи на чиновників, які отримують хабар у вигляді годинника за 700 тисяч лір!

3- Я вимагаю затримання тих, хто наказує людям з народу сплачувати відсотки «брудних» грошей, а саме 2.5 мільйонів доларів і 2.5 мільйонів євро, які було знайдено у будинку генерального директора Народного банку, 93 тисячі доларів, 325 тисяч євро і 395 тисяч турецьких лір з семи сейфів сина Муаммера Ґюлера (екс-міністра внутрішніх справ).

4- Я вимагаю затримання тих, хто позбавився голови безпеки, губернатора, які намагалися захистити Урлу від безправ’я, тих, які, нехтуючи Ст. 9. і Ст. 138. Конституції, на територіях, які законодавчо перебувають під охороною держави, будують вілли і продають такі території з молотка!

5- Я вимагаю затримати тих, які без доказів, без проведення розслідування звільнили з роботи 20 тисяч поліцейських, прокурорів, суддів, що брали участь у розкритті корупційного скандалу, а згодом доправили їх на заслання.

6- Я вимагаю затримання тих, хто заперечує інформацію про оригінальність аудіо записів, що стосуються корупційного скандалу, незважаючи на проведену судову експертизу й підтвердження її результатів на ВВС, тих, хто просто закривав очі на трансфер «брудних грошей» корупційного питання.

7- Я вимагаю затримати тих, хто державними літаками, вантажівками переправляють зброю терористичним організаціям!

8- Я вимагаю ув’язнення тих, хто за часи перебування у міністерському кріслі, практично витирали ноги об юриспруденцію нашої країни, які сотні разів практично плювали на закони, особливо у питаннях зі згаданими раніше поліцейськими, які вважали за норму без суду звільнити з посади невинну людину, прийти до неї додому, зламати двері, затримати.

9- Я вимагаю затримати тих, хто втягнув у свою брудну справу таку поважну у нашій країні організацію, як ТЮБІТАК, хто наказав затвердити на місце директора цієї організації завідуючого зоопарком, хто став причиною скандалу «монтажу реплік» Ердогана.

10- Я вимагаю ув’язнення тих, хто наказав в обов’язковому порядку реалізацію газети «Сабах» і трансляцію каналу АТВ у аеропортах і на усіх транспортних розв’язках, тих, хто з 5 газет і 6 каналів створив «медійний басейн», який переповнений чорною пропагандою і неправдивою інформацією.

11- Я вимагаю затримання тих, хто намагається довести до збанкрутіння банк, що належить народові, тих, хто під видом рекламних акцій вкладає 100 мільярдів лір у сумнівні газети, які дістають інформацію з «медійного басейну», щоб штучно збільшити їхній тираж.

12- Я вимагаю затримати тих, хто за протекцією партій, високопосадовців просуває «своїх» на державну службу, абсолютно ігноруючи спільні для всіх правила проходження спеціальної перевірки знань і здачі іспитів.

13- Я вимагаю затримання тих, які підтримують лише політику своїх однопартійців, розподіляючи управління вугільними шахтами між своїми ж, для яких смерті сотень гірників є досить природнім, нормальним явищем, які часто нехтують їхніми правами і безпекою.

14- Я вимагаю ув’язнення тих, хто придушує безмежною кількістю різних податків лише тих бізнесменів, продавців, голів спілок, які відстоюють опозиційне ставлення до теперішніх високопосадовців.

15- Я вимагаю затримати тих, хто намагається усунути політичне суперництво шляхом заколоту проти Деніза Байкала і членів партії MHP!

16- Я вимагаю засудження тих, хто лише заради нападу на своїх «ворогів» і приховання свого позору й позору вузького кола олігархів, мобілізував органи розвідки!

17- Я вимагаю затримання тих прокурорів, суддів, голів безпеки, які, буквально плюючи на Конституцію нашої держави, виносять рішення не за законами, а за наказами з Анкарського палацу!

18- Я вимагаю затримати тих, хто чорнить репутацію невинних, чесних людей безліччю голослівних, брудних промов, тих, хто розпочав «гонитву за відьмами», яка вже стала схожою на геноцид.

19- Я вимагаю затримати тих, хто безпідставно розганяв мирний марш протесту під Чаглаяном і хто надавав накази про такий розгін.

Вже не за горами ті дні, коли юриспруденція посяде своє місце у Туреччині, і коли дев’ять газет, які зараз пишуть про рішення «Затримати Ф. Ґюлена», писатимуть про затримання усіх тих, про яких сказано вище.

ВЕЙСЕЛЬ АЙХАН – ГАЗЕТА «ЗАМАН»

Daha Fazla Göster

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Ukrayna Haber

Telegram'da takip edebilirsiniz.

KANALI TAKİP ET
KAPAT
Kapalı