Haberler

İgor Rahayev: Trabzonspor çok yüksek seviyeli bir takım

Metalist Harkiv Teknik Direktörü İgor Rahayev, karşılaşmanın oynanacağı Arena Lviv’de yaptığı açıklamada, UEFA Avrupa Ligi L Grubu ilk haftasında, Trabzonspor ile yapacakları maçın zor geçeceğini söyledi.

İgor Rahayev, “Yarın çok zor bir oyun olacak. Çünkü Trabzonspor çok yüksek seviyeli bir takım. Kadromuzda çok ciddi problemler var ama yarın taraftarlarımıza iyi bir oyun göstermek için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Takımındaki Edmar, Homenyuk, Yusuf ve Torres’in sakatlıklarının devam ettiğini belirten Rahayev, sahadaki oyuncularının yüzde yüz performans göstermek için gayret edeceklerine inandığını belirtti.

‘TRABZONSPOR’DA HERKES TELİKELİ’

Bir gazetecinin, “En tehlikeli oyuncu kim?” sorusunu ise teknik adam Rahayev, “Savunmadan hücuma çok hızlı geliyorlar, Trabzonspor’da herkes tehlikeli.” şeklinde cevapladı.

“Trabzonspor’un eski futbolcusu Jaja’dan bilgi aldınız mı?” sorusunu ise Rahayev, Jaja’nın kendisine Trabzonspor’un çok iyi bir takım olduğunu karşılaşmanın zor geçeceğini söylediğini ifade etti.

Bir Ukraynalı muhabirin takımın yeni bir teknik direktör arayışında olduğunu görüşmelerde bulunduğunu sorması üzerine Rahayev hiçbir bilgisinin olmadığını söyleyerek basın toplantısını sonlandırdı.

YUNUS ERDOĞDU | LVİV – CİHAN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu