Haberler

THY, Kiev-İstanbul gidiş-geliş biletini vergi dâhil 149 dolara satıyor

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul’daki tüm havalimanlarından, Ukrayna’nın başkenti Kiev’in yanı sıra Donetsk, Odesa ve Lviv şehirlerine bugünden itibaren kampanyalı uçuşlara başladı.

THY, Kiev çıkışlı karşılıklı İstanbul seferlerinde, 1 Nisan 2014 ile 30 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılacak uçuşlarda vergiler dâhil 149 dolardan başlayan fiyatlardan uçuyor.

THY’den yapılan açıklamada, Ukrayna’nın belirtilen şehirlerinden İstanbul’a gidiş-dönüş her şey dâhil biletlerin 149 dolardan başladığı bildirildi. Aynı zamanda, İstanbul çıkışlı Ukrayna gidiş-dönüş bilet fiyatı ise her şey dâhil 109 Euro’dan satılıyor.

Yapılan açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin biletlerini, 17 Mart – 31 Mart 2014 tarihleri arasında alması gerektiği ve seyahatlerini ise 1 Nisan 2014 ile 30 Nisan 2014 tarihleri içinde planlanması gerektiği belirtildi.

Promosyon çerçevesinde satılan 149 dolarlık ve 109 Euro olan ücretlerin THY’nin resmi web sitesi ücretleri olduğu belirtildi. Açıklamada söz konusu bilet fiyatlarının havayolu satış ofislerinde ve acentelerde değişiklik gösterebileceği ifade edildi.

YUNUS ERDOĞDU | www.UkraynaHaber.com

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu