Haberler

U18 Milli Takımı, Ukrayna’ya 3-1 yenildi

U18 Milli Takımımız, Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Vaclav Jezek Turnuvası’ndaki ikinci maçında Ukrayna’ya 3-1 yenildi. Cesky Dub kentinde oynanan karşılaşmada golümüzü 18. dakikada Batuhan Altıntaş kaydederken Ukrayna’nın gollerini 35.dakikada penaltıdan Vachiberadza Beka, 42.dakikada Luchkevych Valeryi ve 86.dakikada Kwych Oleh attı.

İlk maçında Macaristan’ı 1-0 yenen Millilerimiz Japonya ile beşincilik-altıncılık maçı oynayacak. 24 Ağustos Cumartesi günü Cesky Dub Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 12.00’de başlayacak.

Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U18 Milli Takımı’nın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

 

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Doğum Tarihi

Mevkii

Abdulsamet İLGAR

Beşiktaş A.Ş.

22.02.1996

Defans

Tayfun AYDOĞAN

Beşiktaş A.Ş.

29.05.1996

Orta Saha

Serkan YAVUZ

Beşiktaş A.Ş.

15.08.1996

Defans

Mustafa Batuhan ALTINTAŞ

Bursaspor

14.03.1996

Forvet

Anıl DEMİR

Fenerbahçe A.Ş.

04.11.1996

Kaleci

Mehdi AKGÜL

Fenerbahçe A.Ş.

06.02.1996

Defans

Aziz CEYLAN

Fenerbahçe A.Ş.

10.01.1996

Forvet

İbrahim Serdar AYDIN

Fenerbahçe A.Ş.

19.07.1996

Forvet

Egemen ZENGİN

Fenerbahçe A.Ş.

01.01.1996

Defans

Hüseyin Altuğ TAŞ

Galatasaray A.Ş.

10.01.1996

Orta Saha

Fethi ÖZER

Göztepe A.Ş.

04.10.1996

Defans

Doğan ERDOĞAN

Samsunspor

22.08.1996

Defans

Fatih DEMİRLEK

Turgutluspor

25.02.1996

Kaleci

İsmail KÖSE

Turgutluspor

01.01.1996

Orta Saha

Mete ÇELİK

VfB Stuttgart

08.10.1996

Defans

Mert ÖZTÜRK

VfB Stuttgart

06.08.1996

Orta Saha

Hasan Hüseyin TUZCU

Hertha BSC Berlin

06.02.1996

Defans

Fırat SUÇSUZ

Hertha BSC Berlin

27.06.1996

Orta Saha

Turgay Philipp GEMİCİBAŞI

RB Leipzig

23.04.1996

Orta Saha

Kaan BAYSAL

PSV Eindhoven

19.01.1996

Orta Saha

Vaclav Jezek Turnuvası grupları ve maç programı:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

1. ÇEK CUMHURİYETİ

2

2

0

0

7

2

6

2. ROMANYA

2

1

0

1

3

4

3

3. JAPONYA

2

0

0

2

2

6

0

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

1. UKRAYNA

2

1

0

1

3

2

3

2. MACARİSTAN

2

1

0

1

1

1

3

3. TÜRKİYE

2

1

0

1

2

3

3

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

20.08.2013-17.00 (A)

Çek Cumhuriyeti

4-1

Japonya

Liberec

20.08.2013-17.00 (B)

Ukrayna

0-1

Macaristan

Hradek Nad Nısou

21.08.2013-17.00 (A)

Japonya

1-2

Romanya

Cesky Dub

21.08.2013-17.00 (B)

Macaristan

0-1

Türkiye

Turnov

22.08.2013-17.00 (A)

Çek Cumhuriyeti

3-1

Romanya

Hradek Nad Nısou

22.08.2013-17.00 (B)

Ukrayna

3-1

Türkiye

Cesky Dub

24.08.2013-11.00
5.’lik-6.’lık

Japonya

Türkiye

Cesky Dub

24.08.2013-11.00
3.’lük-4.’lük

Romanya

Macaristan

Hradek Nad Nısou

24.08.2013-14.00
FİNAL

Çek Cumhuriyeti

Ukrayna

Lıberec

Not: Çek Cumhuriyeti, Türkiye’den 1 saat geridedir.

Kafile:

Kafile Başkanı

Hüseyin Erden Mısırlı

İdari Görevli

Yıldıray Çıkıt

Teknik Direktörü

Mehmet Hacıoğlu

Antrenör

Bekir Gür

Kaleci Antrenörü

Nurettin Yıldız

Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü

Levent Şahin

Maç İzleme Antrenörü

Ahmet Ceyhan

Doktor

Piyer Arzuman

Masör

Metin Ünal

Malzemeci

Mustafa Gülen

www.ukraynahaber.com.ua

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu