Haberler

Uludağ İhracatçı Birlikleri 2012’de 25 seminer düzenledi

Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), 2012 yılında üyesi olan ihracatçı firmalarla Bursa sanayisine yönelik 25 eğitim semineri düzenledi. “Dış Ticaret Bilgilendirme” ile başlayan seminerler dizisi, yıl sonunda “Tahkim Hukuku” ile sona erdi. Bunlarda, bin 185 katılımcıyla toplam 196 saat eğitim verildi.

Yıl içinde sırasıyla ABD, Japonya, Fransa, Almanya, Güney Kore, Ukrayna ve Irak gibi çeşitli pazarlara yönelik bilgilendirme seminerleri düzenleyen UİB, ihracatçı firmaların farklı dış pazarlara açılmasında yol gösterici oldu. UİB, seminerlerinde Ekonomi Bakanlığı başta olmak üzere birçok devlet kurumu ve özel kuruluşla da işbirliği yaptı. UİB Koordinatör Başkanı Orhan Gençoğlu, eğitim seminerlerinin 2013 yılında da devam edeceğini belirterek, “Üyemiz olan firmaların ihracatlarını arttırabilmesi konusunda eğitimlerimiz hız kesmeden devam edecek.” dedi.

Bu yılki seminer maratonu 8 Ocak’ta düzenlenen “Devlet Yardımları” ile başlarken 16 Ocak’ta “Blog Pazarlama ve Arama Motoru Pazarlaması” ile devam edecek.

BURSA – CİHAN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu