Haberler

Ukraynalı avcılar Bursa av fuarına hazırlanıyor

Tüyap Bursa Fuarcılık tarafından hazırlanan 4. Bursa Doğa, Av 2012 Fuarı, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. 19 ülkeden 188 firma ve firma temsilciliğinin katılacağı fuar, yurtdışı ve yurtiçinden gelecek on binlerce doğa ve av tutkununu bir araya getirecek.

Avcılık malzemelerinden doğa sporlarına, balıkçılık malzemelerinden av turizmine, kara ve deniz taşıtlarından tahnit sanatına kadar geniş konseptiyle dikkat çeken fuar, av sezonu öncesinde ülke avcılığındaki gelişmeleri tanıtacak.

Fuarı, Afganistan, Bulgaristan, Ermenistan, Gürcistan, İngiltere, İran, Makedonya, Ukrayna ve Yunanistan’dan davetli alım heyetlerinin, yurtiçinden ise avcılık ve doğa sporları ile ilgili dernek ve kulüp üyelerinin ziyaret etmesi bekleniyor. Yurtiçi ve yurtdışından 500 markayı Tüyap çatısı altında buluşturan fuarda, ‘Av Hayvanları ve Yaban Hayatına Olumsuz Etki Eden Nedenler–Keklik, Sülün Üretimi, Doğaya Salınmaları ve Adaptasyonları’ konulu panel düzenlenecek. Ayrıca, atış poligonu ile ilgililer sektörü daha yakından tanıma fırsatı bulacak.

Bursa Doğa, Av Fuarı, 7–9 Haziran tarihlerinde 11.00–20.00 saatleri arasında, 10 Haziran tarihinde ise 11.00–19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

ADEM ELİTOK | BURSA – CİHAN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu