Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

Ukrayna Devlet Başkanı resmi törenle karşılandı

Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç, Başbakanlık’ta resmi törenle karşılandı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende, Yanukoviç tören kıtasını Türkçe olarak ‘Merhaba asker’ diyerek selamladı.

Başbakanlık merkez binada düzenlenen törende Ukrayna ve Türkiye milli marşları çalındı. Ardından kırmızı halıda birlikte yürüyen Başbakan Erdoğan ve Yanukoviç, birlikte Başbakanlık merkez binaya girdi. Yanukoviç, Başbakanlık’ta iki ülke arasındaki stratejik işbirliği görüşmelerine katılacak. Yanukoviç, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile de tokalaştı.

Cihan

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]