Haberlerİş Dünyası

TUİD’de yeni dönem: İşte Yönetim Kurulu’nun tam listesi

TUİD, geçtiğimiz cumartesi yapılan Genel Kurul’da seçilen yeni yönetimle faaliyetlerini sürdürüyor. İşte TUİD’in 5’nci Yönetim Kurulu’nda yer alan isimlerin tam listesi:

YÖNETİM KURULU

Başkan: Necmi Doğan (ATA, necmi@ataltd.com.ua)

Ali Demirel (SUPER PROFIL, ali@demireller.com)

Ali Aliyev (A&A DANIŞMANLIK, avukat@nbi.com.ua)

Alpaslan Sarıkaya (BORSA RESTORAN, alpyildiz_2000@yahoo.com)

Aziz Şimşek (NOVATEK, aziznovatek@hotmail.com)

Burak Pehlivan (POLİTEK IMPEX, burakpehlivan@hotmail.com)

Cem Murat Aytaç (ESAN ECZACIBAŞI, cemay@eczacibasi.com.tr)

Ekrem Cengiz (JASSMİN PARFÜME, ekremce@yahoo.com)

Erol Birgin (4UDESİGN, 3@44444.com.ua)

Gökalp Gökdere (DEREN, deren.gok.cig@hotmail.com)

Kenan Çanaklı (VENTEK, kcanakli@venttek.com.ua)

Mehmet Çirkin (İNTERMİR, crmehmet@intermir.kiev.ua)

Mehmet Gündoğdu (ANEX TOUR, mehmet@anextour.com.ua)

Naci Kanar (E.K.O. naci@beko.ua)

Okan Tanrıkulu (YALÇIN ORMAN ÜRÜNLERİ, oktanrikulu@yahoo.com)

Osman Albayrak (BOSFORLES, osmalbayrak@hotmail.com)

Özgür Tonguç Çuhalı (KÜÇÜKÇALIK TEXTILE, ozgurtc@hotmail.com)

Selçuk Dabanlı (COLİN’S, dabanli.selcuk@colinsjeans.com)

Cengiz Tutkun (TUİD Kırım Temsilcisi, ARROX, ctutkun4@hotmail.com)

Erdal Genç (TUİD Odessa Temsilcisi, SOM GROUP, erdal.genc@somgroup.net)

Zeki Aşkar (TUİD Harkov Temsilcisi, PAKMAYA, zekiashkar@hotmail.com)

İbrahim Halil Kirazoğlu (TUİD Hmelnitskiy, RUBİN CARPET, kirazoglu@hotmail.com)

DENETİM KURULU

Vyaçeslav Dinkov (DALGAKIRAN, s_dinkov@hotmail.com)

Galiya Tolstkova (KAREN, burokaren@gmail.com)

Mustafa Avcı (AYDIN ÖRME, mavcim@hotmail.com)

DİSİPLİN KURULU

Hakan Yücel (DEC, hkyucel@hotmail.com)

Yuliya Kuçma (TUREN, yuliya@turen.kiev.ua)

Ömer Çoban (SANİKA DEKORASYON, omercoban1973@gmail.com)

SİCİL KURULU

Kemal Mandıracı (NOVIY HOTTABYCH, kiev.ua@hotmail.com)

Arda Torman (CONSULTUS, ardatorman@hotmail.com)

Cem Kadir Baş (ATLAS, ckb-77@hotmail.com)

YEDEK ÜYELER

Stanislav Dontsov (AKADEM INVESTMENT, info@dim-sad-gorod.com)

Yusuf Kurbanov (TURA-10, furnitura10@gmail.com)

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu