Haberler

[Video] Transformers’in yeni filmi

Bilim kurgu hikayesi ve görsel efektleriyle büyük beğeni toplayan Transformers serisi, yeni yılda üçüncü film ‘Dark of the Moon’ ile beyaz perdede boy gösterecek. Yapımın setindeki savaş sahneleri gerçeği aratmazken, filmin ilk fragmanı ise artık yayınlandı.

1980’lerin en eğlenceli çizgi dizilerinden Transformers, şimdi de görsel efektleri ile beyaz perdede yerini aldı. 2007’de vizyona giren ilk Transformers filmi, sinema çevreleri tarafından olumlu eleştiriler alarak, devamının çekilmesine önayak oldu. 2009’da vizyona giren ikinci film ‘Transformers: Revenge of the Fallen’ ilki kadar olmasa da, beklentileri karşılamayı bildi.

Serinin yapımcısı ve yönetmeni Michael Bay, hız kesmeden zincire yeni bir halka eklemek için çalışmalarına son hız devam ediyor. ‘Transformers: Dark of the Moon’ isimli yapım, dünya ile birlikte Türkiye’de de aynı gün 1 Temmuz 2011’de beyaz perdede yerini alacak.

Yeni filmin setinden sızan kareleri ve ilk fragman artık hayranlarının beğenisine sunuldu. Setteki savaş sahneleri, Transformers 3’ün de hayranları için yine zevkli bir film vaat ediyor. Filmin bir bölümü Chicago’nun merkezi yerlerinden Michigan caddesinde çekildi. Yapımın setindeki savaş sahneleri gerçeği aratmazken, cadde tamamen savaş alanına dönüşmüş bir hal aldı.

Yönetmeni Michael Bay olan filmin yapımcıları arasında ünlü yönetmen Steven Spielberg de yer alıyor.

Fragman yeni bir hikaye sunarak bizi 20 Temmuz 1969’a götürüyor; Apollo 11’nin Ay’a indiği günü canlandırıyor. Apollo 11 ekibinin ayda enkaz bir uzay gemisi bulurken, gerçeğin 40 yıl saklandığı konu ediliyor filmde.

Cihan

 

 

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu