Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

“Bahtıgül Abla bütün işlerim ters gidiyor”

Talihsiz: Bahtıgül Abla senin adın Bahtıgül imiş ama benim talihim bana hiç gülmedi. 21 yaşındayım.  Ne yapsam işlerim terse gidiyor… Ne etsem olmuyor… Bütün işlerim sakat ne olacak bu halim bilmiyorum? Ya ne bilim elimi attığım iş kuruyor… Canıma kıymak istedim onu bile beceremedim… İşin aslı senden de ümidim yok ama ha, iş olsun hem bana hem sana diye yazdım.

Bahtıgül Abla: Ah, Talihsiz evladım bu dünyadaki talihsiz olman dert değil. İmtihan derim geçerim. Ama senin bu canına kıyma muhabbetin içime dert oldu. Evladım, hiç Allah’a, ahrete inana bir kişi canına kıyar mı? Bu dünyadaki dertlere sabredemiyorsun, cehennem ateşine nasıl sabredeceksin? Allah sana bir şans daha vermiş. Demek ki Allah’ın sevdiği kulusun. Titre ve kendine gel. Şimdi canına kıymaya teşebbüs ettiğin için suratına okkalı bir abla tokadı atayım. Yüzündeki beş parmak izine bakıp şu aşağıdaki beş maddeyi hatırlarsın.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]