Türkiye

Ukraynalı model şikâyetini geri çekti, dosya kapandı

Çeşme’de sevgilisiyle birlikte bir eğlence mekanında darp edilen Daria Kyryliuk, şüphelilerin özür dilemesi üzerine şikayetini geri çekti. Bunun üzerine savcılık dosyayı kapattı.

İzmir’in Çeşme ilçesindeki bir eğlence mekanında güvenlik görevlileri tarafından darp edilen Ukraynalı model Daria Kyryliuk, şüphelilerin özür dilemesi üzerine şikayetinden vazgeçti.

Darp olayı, geçen 31 Temmuz gecesi yaşandı. Ukraynalı model Daria Kyryliuk, sevgilisi Baran Güneş ve arkadaşı Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşı Mansoor Saeed Saif Jabr Alsuwaidi ile birlikte Çeşme’deki bir eğlence mekanına gitti. İddiaya göre, güvenlik görevlileriyle yaşanan tartışma sırasında Kyryliuk ile beraberindekiler Dadaş A., Ferit Y. ve Özkan Z. ile Güvenlik Müdürü Kadir K., tarafından darp edildi.

4 ŞÜPHELİ DE ÖZÜR DİLEDİ

Olayın ardından sosyal medya hesabından yüzünün kanlı fotoğrafını paylaşan Kyryliuk, Baran Güneş ile Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek, şikayetçi oldu. DHA’ya yaptığı açıklamada da “Arkadaşlarımızla eğlenmek için Momo Beach Club’a gittik. Yabancı uyruklu arkadaşlarım da vardı. Güvenlik görevlisiyle problem yaşadık. Erkek arkadaşlarımla kavga etmeye başladılar. Daha sonra iki kişi bana vurmaya başladı. Beni yere düşürdüler. Sonrasını hatırlamıyorum. Daha sonra eve gittik. Eve gittikten sonra ağladım ve panik atak geçirdim” dedi.

Savcılık tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, suçun şikayete bağlı suç kapsamında olması nedeniyle dosya, Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi. 4 şüphelinin özür dilemesi üzerine Ukraynalı model ve arkadaşları, şikayetten vazgeçti. Dosya kapatıldı.

Kaynak: Birgün

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu