Spor

Ukrayna ve Türkiye milli takımları final karşılaşması canlı

Ukrayna ve Türkiye milli takımları arasındaki Bannikov turnuvası maçının canlı video yayınını sunuyoruz.

Ukrayna’nın Kıyiv vilayetinde Buça şehrinde Ukrayna ve Türkiye milli takımları final karşılaşması saat 17.00’de başladı.

U-17 ve Türkiye U-17 takımları sahaya çıktı Türkiye ve Ukrayna milli marşları okundu.

Kura çekildi Türk takımı sağ kaleyi seçti.

Ukrayna’da düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası’nda B Grubunu lider olarak bitiren U17 Milli Takımı, final maçında Ukrayna ile karşılaşacak. Karşılaşma saat 17.00’de Bannikov Stadyumu’nda oynanacak. U17 Milli Takımı, grubunda oynadığı karşılaşmalarda  Litvanya ile b 1-1 berabere kalmış, Slovakya’yı 3-1 Belarus’u da 2-0 yenmişti.

U17 Milli Takımı’nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği)

Defans: Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Kadir Arslan (Bursaspor), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha: Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş), Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Efecan Barlık (Medipol Başakşehir FK), Abdulsamet Kaya (Konyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. UKRAYNA

3

3

0

0

13

0

13

9

2. İSRAİL

3

2

0

1

6

5

1

6

3. LETONYA

3

1

0

2

2

7

-5

3

4. AZERBAYCAN

3

0

0

3

2

11

-9

0

B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

3

2

1

0

6

2

4

7

2. SLOVAKYA

3

1

1

1

2

2

0

4

3. BELARUS

3

1

0

2

3

6

-3

3

4. LİTVANYA

3

0

2

1

1

2

-1

2

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.08.2019 – 17.00

Ukrayna

2-1

Letonya

Bucha

26.08.2019 – 17.00

Azerbaycan

0-6

İsrail

Bannikov

26.08.2019 – 17.00

Türkiye

1-1

Litvanya

Borispol

26.08.2019 – 17.00

Slovakya

2-1

Belarus

Obuchov

27.08.2019 – 17.00

Ukrayna

4-2

Azerbaycan

Bucha

27.08.2019 – 17.00

İsrail

5-0

Letonya

Bannikov

27.08.2019 – 17.00

Türkiye

3-1

Slovakya

Borispol

27.08.2019 – 17.00

Belarus

1-0

Litvanya

Obuchov

29.08.2019 – 17.00

İsrail

0-2

Ukrayna

Bucha

29.08.2019 – 17.00

Letonya

1-0

Azerbaycan

Bannikov

29.08.2019 – 17.00

Belarus

0-2

Türkiye

Borispol

29.08.2019 – 17.00

Litvanya

0-0

Slovakya

Obuchov

30.08.2019 – 15.00

Azerbaycan

Litvanya

Bucha

30.08.2019 – 15.00

Letonya

Belarus

Borispol

30.08.2019 – 15.00

İsrail

Slovakya

Obuchov

30.08.2019 – 17.00

Türkiye

Ukrayna

Bannikov

U17 Viktor Bannikov Turnuvası’na katılmak için Ukrayna’da bulunan U17 Milli Takımı kamp yaptığı otelde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı düzenlediği törenle büyük bir bayrak açarak kutladı.

Ayrıca, U17 Milli Takım oyuncularından Ömer Faruk Beyaz’ın doğum günü teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla beraber kutlandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı