Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Türkiye

Muharrem İnce’nin cep telefonu numarası!

Muharrem İnce Twitter'da sitem etti: Kullanamaz hale geldim

24 Haziran seçimlerinde CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada gelen Whatsapp mesajlarından dolayı telefonunu kullanamaz hale geldiğini söyledi.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı İnce, telefonundan ekran görüntüsü alarak Twitter üzerinden bir mesaj yayınladı. İnce’nin paylaştığı ekran görüntüsünde Whatsapp mesajlarının binin üzerinde olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Muharrem İnce’nin cep telefonu numarası: (0533) 653 41 71 olarak biliniyor.
Eğer bu numara hatalı veya kaldırılması talep ediyorsanız: (0531) 2966469 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

‘KULLANAMAZ HALE GELDİM’

İnce paylaştığı mesajında, ’20 yıldır kullandığım telefonu kullanamaz hale geldim. Bende fazla numara da yok:) Arayan, soran, ulaşmaya çalışan, konuşmak isteyen, mesaj atan herkese teşekkür ediyorum ve telefonla ulaşmak isteyip de ulaşamayanlardan özür diliyorum.’ ifadelerini kullandı.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]