Türkiye

Erzincan Orduevinde kan donduran vahşet görüntüleri!

Vatandaş vahşete seyirci kaldı? Türk milleti ne ara bu hale geldi?

Erzincan Orduevi’nde çekildiği iddia edilen güvenlik kamerası görüntülerinde bir askerin kediye yaptığı işkence sosyal medyanın gündemine oturdu…

Güvenlik kamerası görüntülerinde sivil giyimli bir kişinin orduevinin kapısında eline aldığı siyah kediyi, önce tokatladığı görülüyor. Daha sonra kediyi demirlere bastırarak kafasına vuran asker, kediyi bahçeden dışarıya atıyor. Kediye işkence yapan sivil giyimli aşağılık, çıkmak için kapıyı açamayınca orada bulunan üniformalı bir asker kapıyı açarak yardımcı oluyor. Çevredekilerin da sadece izlemekle yetindiğinden daha da cesaretlenen vahşi yerde can çekişen kediye tekme atmaya devam etti. Kedi can vermeyince eline alarak kediyi yola attı yine ölmeyince yanına gidip çiğneyerek öldürdü.

Türk askerine ve orduevine yakışmayacak görüntülerde sessiz kalan askerlerin ve çevredeki vatandaşların sessizliği merak konusu.

“Erzincan Astsubay Orduevi’nin telefon numarası: +90 (446) 214 34 79 numaralı telefonu arayın ve o manyağın akıbetini soruşturun.” diyen Atilla‏ adlı Twitter kullanıcı @OperationAtilla sosyal medyada;
“Erzincan Astsubay Orduevi’ni aradım, kediye işkence olayıyla ilgili epey arayan olmuş. Nöbetçi amirinin de haberi varmış. Bana ‘gereğinin’ yapılacağı söylendi ama yine de akıbetin ne olduğu pazartesi öğrenilmeli.” açıklaması yaptı.

İşte o anlara ait kareler:

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu