GündemHaberler

UkraynaHaber.com WhatsApp ihbar hattı herkese açık…

Doğru ve tarafsız habercilikle tanışın...

Ukrayna’nın ilk Türkçe haber sitesi UkraynaHaber.com’a, kolay yoldan ulaşmak için, WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Son dönemde revaçta olan, “Vatandaş Gazeteciliği” kanallarından birisi olan WhatsApp hattından muhabirimiz Yunus Erdoğdu’nun +38 063 665 65 25 (Ukrayna – Kiev) numarasından ulaşabilirsiniz.

WhatsApp’da direk olarak haber önerilerinizi, ihbarlarınızı ve düşüncelerinizi kolayca ulaştırabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken karşılaştığınız olayları, şikâyetçi olduğunuz konuları ya da haberleşmesini istediğiniz hadiseleri video veya fotoğraf olarak kaydedip +380 63 665 65 25 numaralı WhatsApp Hattına yollamanız yeterli.

Gönderdiğiniz videolar ve fotoğraflar deneyimli muhabirimiz Yunus Erdoğdu tarafından değerlendirilip haberleştirilecektir.

Bize ulaşmak için aşağıdaki yollardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Telefon: +38 063 665 65 25 numaralı WhatsApp Hattı ile

E-Posta: ukraynahaber@gmail.com adresi ile

Facebook: https://www.facebook.com/ukraynahaber

Twitter: https://twitter.com/ukraynahaber

Youtube:  https://www.youtube.com/ukraynahaber

Okur hattına sadece UkraynaHaber.com ile ilgili düşüncelerinizi değil, haber önerilerinizi de iletebilirsiniz. “Gönüllü muhabir” olmak isteyen herkese sayfalarımız açık. Görüşlerinizi, eleştirilerinizi, çevrenizde gördüğünüz, duyduğunuz haberleri, çektiğiniz fotoğrafları bize gönderin, değerlendirmeden sonra www.UkraynaHaber.com’da ve sosyal ağlarda yayınlayalım.

www.UkraynaHaber.com

Etiketler

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu