ŞirketTurizm

Pegasus, Ukrayna’ya sadece 39 dolara uçuyor!

Kimlikle seyahat mümkün...

Pegasus Hava Yolları, Türkiye ile Ukrayna arasında pasaportsuz seyahat döneminin başlamasının ardından, yurt dışında uçtuğu hatlara Ukrayna’nın Odesa kentini de ekledi.

Uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, yurt dışında uçtuğu hatlara Ukrayna’nın 3. büyük kenti Odesa’yı ekledi.

Pegasus’un 14 Temmuz’da başlayacak Ankara – Odesa karşılıklı seferleri haftada 4 gün olmak üzere Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri gerçekleştirilecek.

Misafirler, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Odessa’ya 39,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Karadeniz kıyısındaki en büyük limanlardan birine sahip Odesa’nın eklenmesiyle beraber uçuş ağını 40 ülkede toplam 105 noktaya ulaştıran Pegasus, Odesa’yı Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden iç hatlarda Adana, İzmir, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Trabzon ve Van olmak üzere 11 noktaya; dış hatlarda Amman, Köln, Düsseldorf, Erbil, Lefkoşa, Stockholm, Viyana ve Stuttgart olmak üzere 9 noktaya bağlantılı uçuracak.

SADECE KİMLİKLE ANKARA’DAN ODESA’YA

Türkiye ile Ukrayna arasında pasaportsuz seyahat döneminin başlaması gerek ekonomi gerekse turizm açısından büyük önem arz ediyordu. Bu gelişmeyle birlikte Türkiye’yi ziyaret eden Ukraynalı turist sayısının önemli ölçüde artacağını öngörüyoruz. Biz de Pegasus Hava Yolları olarak, uluslararası bir hub haline dönüştürmeyi hedeflediğimiz Ankara’dan Odessa’ya direkt uçuşlarımızı başlattık. Misafirlerimizi, Ankara’dan yeni bir noktaya daha ulaştırabilmek gerçekten büyük bir mutluluk. Türkiye-Ukrayna arası vizesiz seyahat imkânı ve Odessa gibi yeni uçuş noktalarının artmasıyla, turizm açısından olumlu yansımalar muhakkak olacaktır.

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane

Yeni hattı ile birlikte Ukrayna’da toplam beş noktaya sefer düzenlemeye başlayacak olan Pegasus, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Kiev ve Odesa’ya; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’dan ise Harkiv, Lviv ve Zaporijya şehirlerine uçuş gerçekleştiriyor.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu