Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
OtomobilSpor

İkinci el araç güven ister

İkinci el otomobil alırken dikkat edilecek hususlar...

Türkiye’de, ÖTV artırımlarının sıfır araçların fiyatını yükseltmesiyle birlikte İkinci el araç satışları hareketlendi. “İkinci el güven ister” sloganıyla bilinen Trusty İkinci El Genel Müdürü Barış Onatça ikinci el araç alımı yapacaklara dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Lexus iç görümüm…

Doğru Seçime Yaklaşın

Araç almadan önce ihtiyaçlarınızı net olarak belirlemeniz gerekiyor. Günlük rutinde kullanacağınız bir araç mı yoksa sadece ihtiyaç halinde kullanacağınız bir araç mı? İlk başta belirlemeniz gereken noktalardan bir de bu olmalı. Çünkü aracınızın dizel, benzinli, LPG gibi yakıt tüketimini yılda yaptığınız km ile belirlemeniz yıl içinde yakıt tüketim kontrolü için uygun olacaktır.

Barış Onatça

Araç ekspertizinin önemi belirten Barış Onatça “Onatça Grup çatısı altında hizmet veren Trusty showroomumuzun “İkinci el güven ister” sloganıyla da vurguladığımız gibi ikinci el araç alımında güven her şeyden önemlidir. Aracınızın çalıntı mı değil mi? Hasar ve onarım süreçleri nelerdir? Bu ve bunun gibi kafanıza takılan tüm soruların cevabının güvenilir bir kaynak verilmiş olması sizin için oldukça önemlidir. Ayrıca tüm bu incelemeleri yaparken hem sizi hem de ailenizi rahat ettirecek dikkatini dağıtmayacak alanlar tercih etmeniz sizi doğru seçime daha da yaklaştıracaktır.”

Tuik verilerine göre sıfır otomobil satışları yılın ilk 5 ayında yüzde 15, toplam sıfır araç pazarının yüzde 13’ü daralırken ikinci el piyasasında ise ilk dört aylık verilerle otomobil satışları yüzde 5,3 arttı.

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]