DünyaHaberler

[VİDEO] Maskeli Darbe’nin 2. bölümü yayınlandı

17-25 Aralık büyük yolsuzluk operasyonlarının ve sonraki sürecin anlatıldığı ‘Maskeli Darbe: Hukuk Devletinin Sonu’ belgeselinin ilk bölümünün ardından merakla beklenen ikinci bölümü de yayınlandı.

Belgeselin bu bölümünde, birçok ünlü gazeteci ve yazar süreçle ilgili önemli değerlendirmelerde bulunuyor. Ayrıca Fethullah Gülen Hocaefendi’nin avukatı Nurullah Albayrak da müvekkili ile ilgili ortaya atılan iddialara somut bilgilerle cevap veriyor.

Belgeselde konuşan gazeteci Nazlı Ilıcak, 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında ortaya çıkan tabloyu gördüğünde hayrete düştüğünü söylüyor. Ali Bulaç, AKP’nin güç zehirlenmesine uğradığını, gazeteci-yazar Faruk Mercan ise başta Tayyip Erdoğan olmak üzere partinin belirli kadrolarının temel hedefinde Hizmet Hareketi olduğu kaydediyor.

Mercan’ı doğrulayan Ahmet Turan Alkan da Erdoğan yönetimindeki partinin Hizmet Hareketi’ne hiçbir zaman hizmet, kültür ve eğitim hareketi olarak bakmadığını dile getiriyor.

  1. [VİDEO] Maskeli Darbe’nin 2. bölümü yayınlandı

    Kategori: Türkiye

    17-25 Aralık büyük yolsuzluk operasyonlarının ve sonraki sürecin anlatıldığı ‘Maskeli Darbe: Hukuk Devletinin Sonu’ belgeselinin ilk bölümünün ardından merakla beklenen ikinci bölümü de yayınlandı. Belgeselin … Salı, 24 Mayıs 2016

| UKRAYNA HABER

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu