Haberler

[AFİŞ] IWCK’nin Kermesi’nde en büyük standı Türkiye açacak

Ukrayna’da yabancı işadamlarının eşleri tarafından 1992 yılında kurulan ve Ukrayna halkına hizmet amacı taşıyan Uluslararası Kadınlar Kulübü (IWCK), 1 Aralık 2012 Cumartesi günü (saat: 10.00 – 17.00) Kiev Expo Plaza (Nivki) 2. Pavilyon’da kermes düzenleyecek.

Yardım amaçlı her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Kermes’e Türkiye’nin Kiev Büyükelçiliği’nin de katılacağı bildirildi.

Çeşitli yardım faaliyetleriyle dikkat çeken IWCK’nin kermesine Ukrayna’da faaliyette bulunan bazı Türk firmaları tarafından Büyükelçiliğimiz bünyesinde bağışlarda bulunuldu.

Türk şirketlerce sağlanan ürünlerin satışından elde edilen gelirler kar amacı gütmeyen IWCK tarafından yardım amaçlı kullanılacağı belirtildi.

Bunun yanı sıra, Kermes’te Büyükelçiliğimizce bir de çekiliş piyangosu yapılacak. Söz konusu piyangoda çeşitli Türk firmaları tarafından bağışlanan ürünler bulunmaktadır. Ödüller arasında; THY’den uçak bileti, Günsel’den otobüs biletleri, Bellona’dan iki adet yatak odası takımı, Beko’dan bir buzdolabı, Sinbo’dan infrared ısıtıcı, elektrik süpürgesi ve ekmek makinesinin yanı sıra Türkiye’de bir haftalık tatil de yer almaktadır.

YUNUS ERDOĞDU | WWW.UKRAYNAHABER.COM

NOT: AFİŞİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ…

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu