Haberler

[FOTO GALERİ] U16 Milli Takımı, Ukrayna’ya 3-1 mağlup oldu

U16 Milli Takımımız, Ukrayna düzenlenen Victor Bannikov Turnuvası’ndaki ilk maçında Ukrayna’ya 3-1 mağlup oldu.

 

Bannikov Stadı’nda oynanan karşılaşmada gollerimizi 48. dakikada Egemen Zengin kaydederken, Ukrayna’nın gollerini 28 ve 78. dakikalarda Densy Arendaruk ve 61. dakikada Viktor Kovalenko kaydetti.

 

Turnuvada bugün Milli Takımımızın da yer aldığı A Grubu maçında Slovakya, Çek Cumhuriyeti’ni 1-0 yenerken, B Grubu’nda Rusya ile Sırbistan 1-1 berabere kalırken, Belçika Polanya’yı 3-1 yendi.

 

Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U16 Milli Takımı’nın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

 

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Bertuğ BAŞDEMİR

Fenerbahçe A.Ş.

Anıl DEMİR

Fenerbahçe A.Ş.

İbrahim Serdar AYDIN

Fenerbahçe A.Ş.

Egemen ZENGİN

Fenerbahçe A.Ş.

Furkan YAMAN

Beşiktaş A.Ş.

Tayfun AYDOĞAN

Beşiktaş A.Ş.

Oğulcan ÇAĞLAYAN

Bursaspor

Mustafa Batuhan ALTINTAŞ

Bursaspor

Hüseyin Altuğ TAŞ

Galatasaray A.Ş.

Melih KABASAKAL

Samsunspor

Oğuzhan ACAR

Trabzonspor A.Ş.

Mahmuthan Samet ACAR

Bucaspor

Safa ALTUNTAŞ

Altay

Furkan KOPUZ

Çaykur Rizespor A.Ş.

Muhammet ARI

Denizlispor

Mehmet Göktüğ BAKIRBAŞ

Göztepe A.Ş.

İsmail KÖSE

Turgutluspor

Anıl ÇAPKIN

1.FC Köln

Mete ÇELİK

VFB Stuttgart

Orkan ÇINAR

VFL Wolfsburg

Victor Bannikov Turnuvası grupları ve maç takvimi şöyle:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

1. Ukrayna

1

1

0

0

3

1

3

2.  Slovakya

1

1

0

0

1

0

3

3.Çek Cumhuriyeti

1

0

0

1

0

1

0

4. Türkiye

1

0

0

1

1

3

0

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

1. Belçika

1

1

0

0

3

1

3

2. Rusya

1

0

1

0

1

1

1

3. Sırbistan

1

0

1

0

1

1

1

4. Polonya

1

0

0

1

1

3

0

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

02.05.2012-17.00
A Grubu

Ukrayna

3-1

Türkiye

Bannikov Stadı

02.05.2012-14.00
A Grubu

Slovakya

1-0

Çek Cumhuriyeti

City Stadium Obukhiv

02.05.2012-13.00
B Grubu

Rusya

1-1

Sırbistan

City Stadium Boryspil

02.05.2012-17.00
B Grubu

Polonya

1-3

Belçika

City Stadium Boryspil

03.05.2012-17.00
A Grubu

Çek Cumhuriyeti

Ukrayna

Bannikov Stadı

03.05.2012-14.00
A Grubu

Türkiye

Slovakya

City Stadium Boryspil

03.05.2012-13.00
B Grubu

Belçika

Rusya

City Stadium Obukhiv

03.05.2012-17.00
B Grubu

Sırbistan

Polonya

City Stadium Obukhiv

05.05.2012-17.00
A Grubu

Ukrayna

Slovakya

Bannikov Stadı

05.05.2012-17.00
A Grubu

Çek Cumhuriyeti

Türkiye

City Stadium Boryspil

05.05.2012-13.00
B Grubu

Rusya

Polonya

City Stadium Obukhiv

05.05.2012-13.00
B Grubu

Belçika

Sırbistan

City Stadium Boryspil

06.05.2012-13.00
7.’lik-8.’lik Maçı

A Grubu 4.’sü

B Grubu 4.’sü

City Stadium Obukhiv

06.05.2012-13.00
5.’lik-6.’lık Maçı

A Grubu 3.’sü

B Grubu 3.’sü

City Stadium Boryspil

06.05.2012-13.00
3.’lük-4.’lük Maçı

A Grubu 2.’si

B Grubu 2.’si

Bannikov Stadı

06.05.2012-17.00
FİNAL

A Grubu 1.’si

B Grubu 1.’si

Bannikov Stadı

Kafile:

İdari Görevli

Yıldıray ÇIKIT

Teknik Direktör

Hakan TECİMER

Antrenör

Tamer SİVRİKAYA

Kaleci Antrenörü

Altay Nazif DAĞDELEN

Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü

Levent ŞAHİN

Eğitmen

S. Fikret TOYDEMİR

Doktor

Ufuk ŞEKİR

Masör

Metin ÜNAL

Malzemeci

Mustafa GÜLEN

Geri
İleri

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu