HaberlerTeknoloji

Cihan, 4 dilde yayınla sanal alemde

Cihan Haber Ajansı, dört dilde yaptığı yayınlarını tek çatı altında topladı, haber video ve fotoğrafa erişimi daha kolay hale getirdi.

http://www.cihan.com.tr adresine girenler, Arapça, İngilizce, Rusça linklerini kullanarak Cihan’ın yabancı dildeki yayınlarına kolayca ulaşabiliyor. İngilizce sitede video, fotoğraf ve haber; Rusça ve Arapça sitelerde ise haber metni ve fotoğraf yayını yapılıyor.

Cihan’ın yabancı dildeki yayınlarına abone olanlar, fotoğraf ve videoları bilgisayarlarına indirebiliyor, arşivde arama yapabiliyor.

Abone olmayanlar, manşet haberlerin muhtevasını okuyabiliyor, videoların küçük boyutlu halini izleyebiliyor, fotoğrafları ücretsiz takip edebiliyor.

Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, sosyal paylaşım siteleri ve çok dilli yayına önem verdiklerini, bu konudaki atılımlarının devam edeceğini söyledi.

Cihan, hizmetlerine cep telefonu ile ulaşmak isteyenleri ihmal etmedi. Android kullanıcıları, https://market.android.com/details?id=com.cihan.activity adresinden, iPhone kullanıcıları ise http://itunes.apple.com/us/app/cihan/id438050157?mt=8&ls=1 adresinden Cihan uygulamalarını ücretsiz olarak indirebiliyor.

İstanbul Cihan

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu