Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Ukrayna'daki savaşın birinci yılında Rusya'nın kayıpları.
Haberler

Rus vatandaşının üzerinde 13 tabanca çıkı

Ukrayna Sınır Muhafız Servisi'nden yapılan açıklamada, Donetsk - Moskova tren yolcusu kadın (50) üzerindeki 13 tabanca ile Harkiv Bölgesinde bulunan 'Topolya' kontrol kapısından geçmek üzere iken yakalandı.

Ukrayna sınırından Rusya’ya trenle geçiş yapmak isteyen 50 yaşındaki Rus vatandaşı üzerindeki 13 tabanca ile yakalandı.

Ukrayna Sınır Muhafız Servisi’nden yapılan açıklamada, Donetsk – Moskova tren yolcusu kadın (50) üzerindeki 13 tabanca ile Harkiv Bölgesinde bulunan ‘Topolya’ kontrol kapısından geçmek üzere iken yakalandı.

Kadının çantalarında yapılan aramada; “ZORAKI-MOD-914-S” model 12 gaz tabanca ve “ZORAKI-MOD-925” model 1 gaz tabancası bulundu.

Kadında yakalanan tabancalara el konduğu ve gümrüğe teslim edildiği belirtiliyor. Rusya vatandaşı bayan, silahların kendisine ait olmadığını ve bir arkadaşına ait olduğunu savundu.

Yunus Erdoğdu

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Ukrayna Savaşı Sayılarla
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

BU HABERLER YAZILIRKEN NE MİLYARDER SERMAYE SAHİPLERİNDEN, NE DE ÇIKAR ÇEVRELERİNDEN DESTEK ALMIYORUZ… LÜTFEN REKLAM ENGELLEYİCİYİ DEVRE DIŞI BIRAKARAK SİTEMİZDEKİ GERÇEK HABERCİLİĞE DESTEK OLUNUZ... BU REKLAMLARA TIKLAYARAK GAZETECİLERİN BAĞIMSIZ OLMASINA YARDIMCI OLUNUZ... BAŞKA GELİRİMİZ YOK. DESTEĞİNİZ İÇİN, TEŞEKKÜR EDERİZ. PAYPAL: [email protected]