Haberler

İpek Ukrayna’da hazırlanıyor

Ana tablodan Grand Slam oynayan ve dünya sırlamasında ilk 100’e giren ilk tenisçimiz İpek Şenoğlu, yeni sezon hazırlıklarına Ukrayna’da başladı.

İpek Ukrayna’da hazırlanıyor Ana tablodan Grand Slam oynayan ve dünya sırlamasında ilk 100’e giren ilk tenisçimiz İpek Şenoğlu, yeni sezon hazırlıklarına Ukrayna’da başladı. Bu sezon, 4’ü Grand Slam olmak üzere toplam 29 turnuvada kortaçıkan İpek Şenoğlu, üç haftalık dinlenme periyodunun ardından, kondüsyon ağırlıklı çalışmalarını yürütmek için Ukrayna’ya gitti.

İpek Şenoğlu, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “İlk iki hafta tamanlamıyla dinlendim, son hafta ufak ufak kondüsyon antrenmanlarıyaptım. Şimdi yeni sezon için start vermeye hazırım. Avustralya Açıköncesi, aslında off sezonuma denk gelmesine rağmen bir turnuvaoynayacağım. 13-19 Aralık tarihlerinde Dubai’de olacağım. Amacım maçtemposuna yavaş yavaş alışmak. Ukrayna’daki hazırlıklarımız çok iyigidiyor. Dondurucu soğuğa rağmen, dünyanın farklı yerlerinden gelentenisçilerle çalışma imkanı buluyorum. Yeni sezonda, bu sezonun daüstünde bir performans hedefliyoruz” dedi.

Dört yıldır sezonu ilk 100’de tamamlayan İpek Şenoğlu, bugün itibariyle, dünya sıralamasında 89. sırada bulunuyor.

Sporx.com

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu