Haberler

Eski Internet Explorer kullanıyorsanız dikkat! [LİNK]

Microsoft Windows ile birlikte gelen standart web tarayıcısı olan Internet Explorer’ı yeni özellikleri kullanmanın yanı sıra güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kalmamak için eski sürümlerini kullananların bunları güncellemesi gerekiyor.

Diğer birçok tarayıcılar üzerinde çalışmayan birçok internet sitesi ve uygulama Internet Explorer üzerinde sorunsuz çalışıyor. Programın en son versiyonunu Microsoft’un internet sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İşte Internet Explorer’ı 5 kolay adımda ücretsiz olarak indirmenin yolu:

1. Internet Explorer’ın ana sayfasını ziyaret edin. “http://windows.microsoft.com/en-US/windows/downloads?T1=downloadsIE” Buradaki “Şimdi yükle” yazan bölüme tıklayın.

2. Ülkenizi ve işletim sistemini seçin. Yenilenmiş yükleme süresi için bağlantı türünüzü değiştirin. Mavi kutunun et üstündeki (Yükle) yazan butona tıklayın.

3. Yüklenmesi için bekleyin ya da ‘Yüklemeyi başlat” tuşuna tıklayın. Diyalog kutusunda “Dosyayı kaydet” butonunu seç.

4. Programı indirmek için dosyanın üzerinde iki kez tıklayın. Önce “Çalıştır” tuşuna sonra da “İleri” butonuna tıklayın. Okuyun ve lisans kurallarını kabul edin. Tekrar “İleri” butonuna basın. Daha sonra programın yüklenmesi için bekleyin. Internet bağlantısına bağlı olarak bu birkaç dakika sürebilir.

5. Yüklemeyi bitirmek için “Yeniden başlat” ı seçiyorsunuz ya da başka bir saatte ertelemek için daha sonra yeniden başlat butonunu tıklayabilirsiniz.

Ukrayna Haber

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu