Haberler

U16 Milliler, Rusya karşısında

U16 Milli Takımımız, Ukrayna’da düzenlenen Victor Bannikov Turnuvası’ndaki ilk maçında bugün Rusya ile karşılaşacak. Ukrayna’nın başkenti Kiev’deki Makariv Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 13.00’te başlayacak.

Milli Takımımızın mücadele ettiği B Grubu’nda oynanacak günün diğer maçında ise Çek Cumhuriyeti ile Polonya karşı karşıya gelecek. A Grubu’nda oynanacak günün maçlarında ise İtalya ile Sırbistan, Ukrayna ile Belarus karşılaşacak.

Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki U16 Milli Takımımızın kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kadir ARİ, Hüseyin Cankurt ATASOY, Mehmet Erkut ŞENTÜRK (Beşiktaş A.Ş.), Taha Can VELİOĞLU, Sercan ŞEN (Bursaspor), İbrahim YILMAZ (Büyükşehir Bld.Spor), Recep NİYAZ (Denizlispor), Beykan ŞİMŞEK (Fenerbahçe), Emre ÖZER (Galatasaray A.Ş.), Selahattin ÖZCAN (Gençlerbirliği), Kemal Mert ÖZYİĞİT, Salih UÇAN (Bucaspor), Okay YOKUŞLU (Altay), Özgür AKÇAPINAR (Borussia Dortmund), Sercan DEMİRBAŞ (Hamburg), Hakan ÇALHANOĞLU (Karlsruher SC), Tayfun AKSOY (RSC Anderlecht), Dean Selim FLORENCE (Norwich City).

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de düzenlenen Victor Bannikov Turnuvası grupları ve maç takvimi şöyle:

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. Ukrayna

0

0

0

0

0

0

0

0

2. İtalya

0

0

0

0

0

0

0

0

3. Sırbistan

0

0

0

0

0

0

0

0

4. Belarus

0

0

0

0

0

0

0

0

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. Türkiye

0

0

0

0

0

0

0

0

2. Rusya

0

0

0

0

0

0

0

0

3. Çek Cumhuriyeti

0

0

0

0

0

0

0

0

4. Polonya

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat-Yer

16.06.2010 – 13.00 (A)

İtalya

Sırbistan

Boryspil

16.06.2010 – 17.00 (A)

Ukrayna

Belarus

Obukhiv

16.06.2010 – 13.00 (B)

Rusya

Türkiye

Makariv

16.06.2010 – 17.00 (B)

Çek Cumhuriyeti

Polonya

Makariv

17.06.2010 – 13.00 (A)

İtalya

Belarus

Makariv

17.06.2010 – 17.00 (A)

Sırbistan

Ukrayna

Obukhiv

17.06.2010 – 13.00 (B)

Rusya

Çek Cumhuriyeti

Obukhiv

17.06.2010 – 17.00 (B)

Türkiye

Polonya

Boryspil

19.06.2010 – 13.00 (A)

Belarus

Sırbistan

Makariv

19.06.2010 – 17.00 (A)

Ukrayna

İtalya

Obukhiv

19.06.2010 – 13.00 (B)

Türkiye

Çek Cumhuriyeti

Boryspil

19.06.2010 – 17.00 (B)

Polonya

Rusya

Boryspil

20.06.2010 – 13.00
7.’lik Maçı

A Grubu 4.’sü

B Grubu 4.’sü

Makariv

20.06.2010 – 13.00
5.’lik Maçı

A Grubu 3.’sü

B Grubu 3.’sü

Borodyanka

20.06.2010 – 12.00
3.’lük Maçı

A Grubu 2.’si

B Grubu 2.’si

Bannikov

20.06.2010 – 16.00
FİNAL

A Grubu 1.’si

B Grubu 1.’si

Bannikov

Kafile:

KAFİLE BAŞKANI

: Sami ÇÖLGEÇEN

DIŞ İLİŞKİLER

: Seyfi ÖZER

İDARİ SORUMLU

: Yıldıray ÇIKIT

GÖREVLİ

: Bedri DÖLKELEŞ

TEKNİK DİREKTÖR

: Abdullah ERCAN

ANTRENÖR

: Tahir KARAPINAR

ANTRENÖR

: Okan BURUK

ANTRENÖR

: Volkan KAZAK

KALECİ ANTRENÖRÜ

: Hasan Okan GÜLTANG

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

: Selim Fikret TOYDEMİR

KAMEREMAN

: Oben Meral BAYSAL

DOKTOR

: Hakan GÜR

FİZYOTERAPİST

: Serkan USGU

MASÖR

: Levent GÜRBÜZ

MALZEMECİ

: Mustafa GÜLEN

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu