Haberler

[ВІДЕО] Микола Кулеба привітав учасників Міжнародного фестивалю мов та культур в Німеччині

В рамках робочого візиту до Федеративної Республіки Німеччина Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба привітав учасників XIV Міжнародного Фестивалю мов та культур. У Фестивалі беруть участь понад 2000 учасників – діти та молодь із 160 країн світу, серед них і українка, тринадцятирічна Ніна Бойкова.

«Я щасливий бути поруч з вами на цьому святі дитячих талантів та світових культур. Гордий тим, що серед учасників є й представниця України. Цей Фестиваль демонструє багатство та різнобарв’я культур, мов, традицій. Він нагадує, що усі народи світу рівні у своїх правах, заслуговують на  повагу і толерантне ставлення до себе», – зазначив Микола Кулеба у вітальному слові.

Уповноважений зауважив, що діти приїхали із різних куточків планети, але зуміли потоваришувати і об’єднатись навколо спільної мети – дарувати красу та добро. Так само і дорослі мають усвідомити, що лише в любові, взаємній повазі та спільними діями ми можемо створити сприятливі умови для безпечного, благополучного і мирного життя наших дітей

Учасників фестивалю також привітала українська співачка, переможниця цьогорічного конкурсу Євробачення Джамала.

«Це велика честь для мене бути на цій сцені серед надзвичайно талановитих дітей. Я думаю, створюючи майбутнє, ми маємо пам’ятати про наше коріння. Якщо ми поважаємо свою культуру, свою мову, свою історію, ми вчимося поважати й інші культури», – наголосила Джамала.

Міжнародний Фестиваль мов і культур, організований Міжнародною Асоціацією турецької мови, стартував у 2003 році. З того часу, це щорічне святкування різноманітності мов і талантів усього світу. Кожного року тисячі дітей та молодих людей беруть участь у Фестивалі, який проходить вже в 30-ти країнах.  Діти танцюють, співають, читають, демонструють свої таланти та  об’єднуються навколо спільних цінностей – добра, толерантності і дружби.

| UKRAYNA HABER

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu