Haberler

Kızlar U17 Milli Takımı, Ukrayna’yı 2-1 yendi

Kızlar U17 Milli Takımımız, İsrail’de düzenlenen UEFA U16 Gelişim Turnuvası’ndaki üçüncü ve son maçında Ukrayna’yı 2-1 mağlup etti. Netanaya Training Ground’da oynanan karşılaşmada Ukrayna 32. dakikada öne geçerken, Milli Takımımızın gollerini 40 ve 76. dakikalarda Ece Türkoğlu attı.

Millilerimiz turnuvadaki ilk maçında Polonya’ya 2-1, ikinci maçında ise İsrail’e normal süresi 1-1 biten karşılaşma sonrası yapılan penaltı atışlarında 4-1 mağlup olmuştu.

Teknik Direktör Necla Güngör Kırağası yönetimindeki Kız U17 Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular bulunuyordu:

ADI SOYADI

TAKIMI

MEVKİİ

DOĞ. TAR.

BEDRİYE ÇAM ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

KALECİ

23.01.2000

ZEYNEP EFSANUR KOYUN

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

KALECİ

12.10.2000

BÜŞRA KENET

GALATASARAY AŞ.

KALECİ

27.06.2000

KADRİYE IŞIK

BEŞİKTAŞ AŞ.

DEFANS

30.03.2000

RABİA CİVAN

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

DEFANS

05.01.1999

VEHPİYE BUSE AZAK

RİZE BELEDİYE SPOR

DEFANS

22.02.1999

ELİF BEKDAŞ

OVACIK GENÇLİK VE SPOR

DEFANS

26.06.2000

FATMA SAĞRE ÖZTÜRK

DERİNCE BELEDİYE SPOR

DEFANS

05.07.2000

CEREN AKKAYA

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

DEFANS

05.09.2000

ARZU ŞİMŞEK

GÜLİZAR HASAN YILMAZ SPOR LİSESİ

DEFANS

26.10.1999

SABİHA UYANER

BORUSSİA MONCHENGLADBACH

ORTA SAHA

23.08.1999

DİLEK ENLİ

BEŞİKTAŞ AŞ.

ORTA SAHA

11.04.2000

DERYA ARHAN

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ORTA SAHA

25.01.1999

SETENAY SIRIM

GÜLİZAR HASAN YILMAZ SPOR LİSESİ

ORTA SAHA

05.08.2000

ESRA KOÇ

KONYA İDMANYURDU SPOR

ORTA SAHA

29.05.1999

SEDANUR İNCİK

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD.SPOR

ORTA SAHA

06.10.2000

EDA CEREN GÖREN

VFL BOCHUM 1848

ORTA SAHA

29.06.1999

AYŞE ŞEVVAL AY

BEŞİKTAŞ AŞ.

ORTA SAHA

06.01.1999

NURŞEN YAPRAK

BORUSSİA M.GLADBACH

ORTA SAHA

26.04.1999

ECE TÜRKOĞLU

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

ORTA SAHA

14.04.1999

DEMET OCAK

GALATASARAY AŞ.

ORTA SAHA

22.10.2000

İREM EREN

GALATASARAY AŞ.

ORTA SAHA

17.08.2000

BEYZANUR SALİ

TRABZON İDMANOCAĞI

ORTA SAHA

01.01.2000

BİRGÜL SADIKOĞLU

ESKİŞEHİRSPOR

FORVET

23.03.2000

KADER HANÇAR

ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR

FORVET

12.11.1999

ESRA MANYA

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD.SPOR

FORVET

11.04.1999

BANU SARI

FC BERGHEİM

FORVET

22.05.2000

 

 

UEFA U16 Gelişim Turnuvası maç takvimi:

TARİH-SAAT

EV SAHİBİ

SKOR

MİSAFİR

STAT

02.05.2015 17.00 TSİ

TÜRKİYE

1-2

POLONYA

NATİONAL TEAM COMPLEX

02.05.2015 20.00 TSİ

İSRAİL

2-1

UKRAYNA

NATİONAL TEAM COMPLEX

03.05.2015 16.00 TSİ

UKRAYNA

0-4

POLONYA

NATİONAL TEAM COMPLEX

03.05.2015 19.00 TSİ

TÜRKİYE

1-1
(P. 1-4)

İSRAİL

NATİONAL TEAM COMPLEX

05.05.2015 10.00 TSİ

İSRAİL

POLONYA

NATİONAL TEAM COMPLEX

05.05.2015 10.00 TSİ

TÜRKİYE

2-1

UKRAYNA

NETANAYA TRAİNİNG GROUND

www.ukraynahaber.com.ua

Etiketler

Ukrayna Haber

Ukrayna'nın, ilk Türkçe haber sitesi.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler