Haberler

Kupa’da alınan sonuçlar ve puan durumu

Reklam
  Kupada alınan sonuçlar ve puan durumu

Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçları bugün oynanan 5karşılaşma ile tamamlandı. A Grubu’nda mücadele eden Galatasaray, Gaziantepspor deplasmanında 1-1 biten maç sonunda puanını 4’e çıkardı.

Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçları bugün oynanan 5karşılaşma ile tamamlandı. A Grubu’nda mücadele eden Galatasaray, Gaziantepspor deplasmanında 1-1 biten maç sonunda puanını 4’e çıkardı.

Kupa iddiasıyla gruplara başlayan Beşiktaş, Konya Tortu Şekerspor’u 3-2 yenerken, Başkant derbisinde ise Gençlerbirliği ile Ankaragücü de 1 – 1 berabere kaldı.

Dört grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, kalan maçların programı ve oluşan son puan durumları şöyle:

A GRUBU
1. Maçlar
Medical Park Antalyaspor – Gaziantepspor: 1-3
Galatasaray – Denizlispor: 3-1
Beypazarı Şekerspor (bay)

2. Maçlar
Beypazarı Şekerspor – Medical Park Antalyaspor: 1 – 1
Gaziantepspor – Galatasaray: 1 – 1
Denizlispor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı
20.00 Galatasaray – Beypazarı Şekerspor

12 Ocak Çarşamba
18.00 Denizlispor – Gaziantepspor
Medical Park Antalyaspor (Bay)

4. Maçlar
18 Ocak Salı
20.00 Medical Park Antalyaspor – Galatasaray

16 Ocak Pazar
13.30 Beypazarı Şekerspor – Denizlispor
Gaziantepspor (Bay)

5. Maçlar
Gaziantepspor – Beypazarı Şekerspor
Denizlispor – Medical Park Antalyaspor
Galatasaray (Bay)

B GRUBU
Konya Torku Şekerspor – Manisaspor: 2-1
Gaziantep B.Ş. Bld. – Beşiktaş: 1-0
Trabzonspor (Bay)

2. Maçlar
Trabzonspor – Gaziantep B. Ş. Belediyespor: 2-2
Beşiktaş – Konya Torku Şekerspor: 3-2
Manisaspor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı
14.00 Konya Torku Şekerspor – Trabzonspor

12 Ocak Çarşamba
20.00 Manisaspor – Beşiktaş
Gaziantep B. Ş. Belediyespor (Bay)

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
20.00 Gaziantep B. Ş. Belediyespor – Konya Torku Şekerspor
20.00 Trabzonspor – Manisaspor
Beşiktaş (Bay)

C GRUBU
Bucaspor – Yeni Malatyaspor: 2-1
Ankaragücü – Fenerbahçe: 4-2
Gençlerbirliği (Bay)

2. Maçlar
Fenerbahçe – Bucaspor: 2-3
Gençlerbirliği – Ankaragücü: 1-1
Yeni Malatyaspor (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
12 Ocak Çarşamba
19.00 Bucaspor – Gençlerbirliği

13 Ocak Perşembe
20.00 Yeni Malatyaspor – Fenerbahçe
Ankaragücü (Bay)

4. Maçlar
16 Ocak Pazar
13.30 Gençlerbirliği – Yeni Malatyaspor

17 Ocak Pazartesi
20.00 Ankaragücü – Bucaspor
Fenerbahçe (Bay)

D GRUBU
Bursaspor – Kırıkhanspor: 1-1
İstanbul Büyükşehir Belediye – Kasımpaşa: 1-3
Karşıyaka (Bay)

2. Maçlar
Karşıyaka – Bursaspor: 0-2
Kırıkhanspor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 0 – 1
Kasımpaşa (Bay)

kullan

KALAN MAÇLAR

3. Maçlar
11 Ocak Salı
13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Karşıyaka
19.00 Kasımpaşa – Kırıkhanspor
Bursaspor (Bay)

4. Maçlar
15 Ocak Cumartesi
20.00 Bursaspor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor
20.00 Karşıyaka – Kasımpaşa
Kırıkhan (Bay)

 

Haber7

Reklam
Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close